Recenze

Dobrý den, máte vše moc krásně připraveno, dětem se program líbil a vše – ovečky, stříhání, ukázky zpracování vlny byli velmi úspěšné. Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na příště.
Ostravské muzeum
Zuzana
Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi zajímavé a interaktivní odpoledne. Zúčastnili jsme se se skautským oddílem vašeho velikonočního workshopu a musím říct že to bylo naprosto skvěle! Děti si vyzkoušeli spřádat vlnu, kolovrat, každý si vyrobil velikonoční dekorace nebo si upletl tatar. Velmi rádi dorazíme na nějaký z vašich dalších programů. Ještě jednou moc děkujeme.
Skauti z Nového Jičína
Nexilis
Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za organizaci tábora. Syn chodil každý den domů nadšený a moc se mu u Vás líbilo 🙂
Maminka účastníka tábora
Kristýna
Dobrý den, ráda bych Vám a Vašemu týmu poděkovala za skvěle připravený táborový program pro děti. Našim klukům, Davidovi a Vojtovi, se u Vás moc líbilo. Což se nestává zas až tak často... Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásné a pohodové léto.
Rodič
Renata
Paní Klára si mě pozvala do malé vesničky jménem Jeseník nad Odrou, kde mají s přáteli spolek a takové kouzelné místo „Dílna u Slunce“. Byl to starý krásný dům obrostlý břečťanem, se starou cihlovou dlažbou, studnou a dřevěným plotem s hrníčky. Prostě kouzelné místo, kde už z dálky voněla rozpálená pec na chléb. Program to byl zaměřený na děti i dospělé, každý si přišel na své, děti se dozvěděly, jak se ze zrna mele mouka, Paní Domácí popovídala o starých způsobech přípravy chleba.
Živnostník, blog Srdce z kvásku
Blanka
Dobrý den, obě maminky jsou s polštářky spokojené, polštářky nejsou po spaní propocené a taky velikost a tloušťka vyhovují.
Zákazník
Hana

Jste-li s námi spokojení, řekněte to všem.

Jste-li s námi nespokojení, řekněte to nám.